В одной из соц. сетей Олег Ляшко (украинский журналист, политический деятель, народный депутат Украины)- поделился своими впечатлениями о конкурсе «Мисс УТОГ  2013″.

Олег Ляшко:

«Відвідав конкурс краси для глухонімих дівчат «Нечуюча красуня». Дівчата просто неймовірні: всі — красунечки, всі — талановиті. Я щиро захоплююсь цими україночками, їм з народження незрівнянно важче, ніж іншим через відсутність слуху і голосу. Але вони не здаються і намагаються жити повноцінним життям. Ви б побачили, як вони виконують пісні мовою жестів! Подарував всім красуням троянди, а трьом найчарівнішим з моєї точки зору — особливі подарунки. З жалем дізнався, що в Україні на відміну від цивілізованих країн досі немає закону «Про мову жестів», який життєвонеобхідний для людей з вадами слуху. Я готую відповідний законопроект, щоб допомогти цим людям. P.S. Росіта(дружина) мене на конкурс краси самого не відпустила і пішла зі мною. Кохана теж була вражена незламністю духу і талантами цих дівчат.»

Олег Ляшко на конкурсе "Мисс УТОГ 2013"

 

конкурс "Мисс УТОГ 2013"

Олег Ляшко на конкурсе "Мисс УТОГ 2013"

Олег Ляшко на конкурсе "Мисс УТОГ 2013"

Напомним: 17 марта 2013г в Культурном центре УТОГ прошёл конкурс «Мисс УТОГ 2013″. Победительницей стала Ирина Тимченко (Сумы). Она представит Украину на международном конкурсе в Чехии.