Компанія Apple зкооперувалася з одним із найбільших у світі розробників слухових апаратів GN Store Nord. Технологічна новинка, яку вони випускатимуть, окрім функції підсилення звуку, з’єднуватиметься зі смартфоном і транслюватиме розмову та музику з плеєра
801936m
Пристрій ReSound LiNX вставляється у вухо людини та передає звук від смартфона iPhone бездротовим з’єднанням на частоті 2,4 ГГц. Очевидно, це буде звичайний Wi-Fi, хоча конкретно про нього не згадується. На слуховий апарат можна буде передавати як розмову, так і музику, або будь-які звуки зі смартфону. Зарядки акумулятора має вистачати на кілька днів безперервної роботи.

Зараз на ринку США слухові апарати преміум-класу продають за ціною близько $3 тисяч. В Україні найпростіші слухові апарати коштують 100-700 гривень. Середнього класу — 1000-4000 гривень. Преміум-класу — від 8000 гривень і вище. В GN Store Nord зазначили, що ціна ReSound LiNX буде вищою на 5-10%. Початок продажів передбачається на перший квартал 2014 року.

Згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, проблеми зі слухом мають близько 360 мільйонів людей, це більше 5% всього населення планети. Причому обсяг виробництва слухових апаратів покриває всього лише 10% від рівня потреби в таких пристроях. Ринок з виробництва слухових апаратів оцінюється близько $15 мільярдів. Звісно, “яблучники” звернули увагу на такий перспективний ринок. Не виключено, що у майбутньому усі пристрої та інструменти, які використовують люди, будуть зв’язуватися чи управлятися мобільними пристроями (смартфонами, планшетами). Тому логіка компанії Apple — зрозуміла. Охоплюючи таким чином усі галузі, компанія з Купертіно має шанс встановити власну монополію.

Источник: 20minut.ua