9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва

 Kultura

Щиро вітаємо культпрацівників та майстрів народної творчості

Українського товариства глухих зі святом!

          Ви – працівники клубних закладів, артисти, митці – повсякденно даруєте людям радість, наповнюєте їхні душі надією і світлим почуттям, навчаєте любити рідний край і розуміти прекрасне.

Ваша творча діяльність допомогає людині стати особистістю, формує національну спільність, яка сьогодні як ніколи потрібна нашому суспільству. Споконвіку слово і музика, пісня і танець, твори майстрів народної творчості виражали національну ідею, були оберегами історичної пам’яті.

Дякуючи вашій щоденній праці, невтомно доглядаються і поповнюються джерела духовності, патріотизму, любові і краси. Завдяки вашому творчому неспокою аматорська культура нечуючих має вагомі духовні та мистецькі здобутки.

Українському товариству глухих потрібна сучасна культурно-освітня галузь, звернена до майбутнього, але укорінена у потужних традиціях. Культурні досягнення і традиції – це цінний скарб. Збереження культурного спадку і шанування своїх видатних земляків є для нас приводом для гордості, запорукою, подальшого культурного розвитку та творчої наснаги.

Без вашої підтримки і розуміння, без ваших добрих сердець, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни у нашому житті. Своєю плідною працею ви примножуєте успіхи й досягнення нечуючих у суспільстві.

Зичимо вам щедрих творчих ужинків, натхнення та  вдячності за нелегку і таку потрібну людям працю. Хай щастить вам у творчому й особистому житті. Нехай здійсняться всі ваші мрії, надії та сподівання, а кожен день вашого життя буде мирним, радісним і сонячним!

З повагою, трудовий колектив Культурного центру УТОГ