Ірина Тимченко стала першою віце-міс на міжнародному конкурсі краси «Miss and Mister Deaf Stars 2016»

timchenko_11

timchenko_10

Сумчанка, яка не чує та не говорить стала першою віце-міс на міжнародному конкурсі краси «Miss and Mister Deaf Stars 2016» для особливих. Вона представила Україну у Румунії.

timchenko_7

Як говорить Ірина Тимченко, перша віце-міс, що для неї найважливіше підтримка сім’ї та друзів. Свою перемогу вона присвячую їм. Її секрети краси – це спорт, здорове харчування і догляд за собою.

timchenko_5
Юрій Щербак, директор Сумського обласного будинку культури УТОГ, каже, що для Іри це третій міжнародний конкурс. Вона брала участь у 2013 році у конкурсі краси, який проходив у Празі, наступний був у 2014 в Грузії, а останній у 2016 в Румунії у місті Мамая. Перемога у 2016 році найзаповітніша мрія дівчини.

timchenko_8
Ірині 25 років, вона має сина Кевіна, якому майже один рік. На час поїздок на конкурси дитину залишає мамі Світлані. Вона ж говорить так, що погодилася допомогти з дитиною, дивитися за хлопчиком. Хотіла, щоб Іра стала гордістю країни, найкрасивішою і перемогла. Світлана Тимченко дуже радіє за доньку.

timchenko_4

Пані Ніна 6 років працює сурдоперекладачем. З дитинства вони дружать. За словами Ніни Островської, сурдоперекладача, для Іри Тимченко брати участь в конкурсі було не так просто потрібно було пройти кастинг та зробити портфоліо. Для всіх не чуючих це можливість іммігрувати у суспільство. За допомогою таких конкурсів, вони себе почувають на рівні зі звичайними людьми.
Загалом, Ірина має одну перемогу у міському конкурсі краси, та одну у всеукраїнському. Також досвід участі на міжнародному та світовому конкурсах для не чуючих.

miss-and-mister-deaf-stars-2016-timchenko_irina

Джерело:

http://tv.sumy.ua/sumchanka-stala-drugoyu-na-osoblyvomu-konkursi-krasy/