УКРАЇНСЬКА ЖЕСТОВА ПІСНЯ ТА БАНДУРА – ЦЕ КРУТО!

hpilyasti_kobzari_gest_250517_5
25 травня 2017 року в Українському домі відбувся прекрасний концертний проект «BANDURA STYLE SHOW» за участю молодого гурту «Шпилясті кобзарі» під керівництвом Ярослава Джуся в якому також приймали участь актори театру міміки і жесту «Райдуга» Культурного центру УТОГ Ігорь Малік і Григорій Гук. Це – перший такий формат в Україні, що поєднав кобзарське мистецтво і жестову пісню.Shpilyasti_kobzari_gest_250517_1

hpilyasti_kobzari_gest_250517_2
Робота над проектом тривала три місяці. Було складно, і водночас дуже цікаво, як для музикантів так і для наших виконавців пісень жестовою мовою. Всім допомогла справитися з усіма труднощами жестового перекладу Наталія Кравцова – перекладач жестової мови вищої категорії Культурного центру УТОГ. І під час концерту всі побачили, що якщо людина талановита, то вона талановита в усьому. Велика аудиторія нечуючих глядачів, яких було запрошено організаторами концерту безкоштовно, із захопленням сприймали українські народні пісні, світові хіти у жестовому виконанні професіоналів – Ігоря Маліка, Григорія Гука і самих «Шпилястих кобзарів» — шести колоритних та завзятих хлопців. Аудиторія чуючих глядачів була приємно вражена, здивована і зачарована тим, наскільки красивою та виразною є мова жестів.
Щирі слова подяки всім хто організував цей проект і долучився до нього! Сподіваємось, що такі концерти матимуть шалений успіх не лише у столиці, а й у всіх куточках України та за її межами.

hpilyasti_kobzari_gest_250517_4

 

фото з офіційної сторінки гурту у  Facebook: https://www.facebook.com/shpylyasti

Відео : телекомпанії ТСН.

Людмила Орішко.