Всеукраїнський фестиваль художньої самодіяльної творчості ветеранів УТОГ.#фото
Автор: Серж Осмоловський, 07 Авг 2017 • 23:07 Отзывов нетЗ 3 по 5 серпня в НВЦ УТОГ у Пущі-Водиці проходив Всеукраїнський фестиваль художньої самодіяльної творчості ветеранів УТОГ. Пропонуємо вашій увазі фоторепортаж з цієї події.
Підсумки Всеукраїнського фестивалю художньої самодіяльної творчості ветеранів УТОГ, що проходив 3-4 серпня 2017 року у Навчально-відновлювальному центрі УТОГ
За рішенням журі нагороджені дипломами у номінаціях:
- «КРАЩА ПІСНЯ У ЖЕСТОВОМУ ВИКОНАННІ»:
- ВАЛЕНТИНА НЕСТЕРЕНКО (Дніпропетровська обласна організація УТОГ) та ІВАН ЛЕВІН (Харківська обласна організація УТОГ);
- «КРАЩИЙ ХОРЕОГРАФІЧНИЙ НОМЕР»:
- ЛЮБОВ БАТОГ та КАТЕРИНА СКРИПАК (Чернігівська облорганізація УТОГ);
- «КРАЩИЙ НОМЕР МАЛИХ ДРАМАТИЧНИХ ФОРМ»:
- МИКОЛА МАМОТ та ЗІНАЇДА ПАВЛОВА (Сумська облорганізація УТОГ);
- «ЗА МАЙСТЕРНІСТЬ ВИКОНАННЯ»:
- МИХАЙЛО КОВАЛЬЧУК, ЗОЯ МАКСИМОВА, НАТАЛІЯ СЕРЕДА, ВІКТОРІЯ ЗІНЧУК, НАТАЛІЯ ГАБЗІВСЬКА (Житомирська облорганізація УТОГ);
- «ЗА ВИКОНАВСЬКУ ОРИГІНАЛЬНІСТЬ»:
- СВІТЛАНА ВИШНЕВСЬКА та ВАСИЛЬ ЗВАРИЧ (Київська організація УТОГ);
- «ЗА СЦЕНІЧНУ КУЛЬТУРУ»:
- ГАННА ГНАТІВ, ІРИНА ГОЛОВНИЧ, МАРІЯ ВОЛОШИНА (Закарпатська облорганізація УТОГ);
- «ЗА ВТІЛЕННЯ ТА ПІДНЕСЕННЯ ПАТРІОТИЧНОЇ ТЕМИ У СЦЕНІЧНОМУ НОМЕРІ»:
- НАТАЛІЯ КОСАРЄВА (Київська організація УТОГ);
- «ЗА ПЛАСТИЧНУ ВИРАЗНІСТЬ»:
- ІВАН ЯНІВ, МАРІЯ ЯЦЮК, МАРІЯ МЕЛЬНИЧУК (Івано-Франківська облорганізація УТОГ);
- «ЗА ВИРАЗНІСТЬ ЖЕСТОВОЇ МОВИ»:
- ІРИНА СТОМАЧЕНКО (Запорізька облорганізація УТОГ);
- «ЗА ТЕМАТИЧНУ ЦІЛЕСПРЯМОВАНІСТЬ»:
- ОЛЕНА МАКСІМОВУ та НАДІЯ БОСА (Вінницька облорганізація УТОГ);
- «ЗА ВТІЛЕННЯ ТА ПІДНЕСЕННЯ ТЕМИ УКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА ГЛУХИХ»:
- ЛІЛІЯ СОЛДАТОВА (Черкаська облорганізація УТОГ);
- «ЗА ВТІЛЕННЯ ТА ПІДНЕСЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ТЕМИ У СЦЕНІЧНОМУ НОМЕРІ»:
- СВІТЛАНА ЛУК’ЯНОВА (Полтавська облорганізація УТОГ);
- «САМОМУ АКТИВНОМУ УЧАСНИКУ ФЕСТИВАЛЮ ПОВАЖНОГО ВІКУ»:
- НАДІЯ ШМАТОВА (Волинська облорганізація УТОГ);
- «ЗА НЕПЕРЕВЕРШЕНИЙ ОПТИМІЗМ ДО ЖИТТЯ, ТВОРЧОСТІ І КОХАННЯ»:
- ФЕДІР ЧЕПУРНИЙ, ВІКТОР КУШАКОВ, ІРИНА КОМІСАРЧУК (Чернівецька облорганізація УТОГ);
- «ЗА ВІДДАНІСТЬ САМОДІЯЛЬНОМУ МИСТЕЦТВУ»:
- ПЕТРО ВОРОНКА та ІРИНА БОНДАР (Львівська облорганізація УТОГ);
- «ЗА СЦЕНІЧНУ ВИРАЗНІСТЬ»:
- МАРІЯ УСОВА (Одеська облорганізація УТОГ);
- «ЗА СЦЕНІЧНЕ ВТІЛЕННЯ ХУДОЖНЬОГО НОМЕРУ »:
- ЛЮБОВ БОБРОВА (Рівненська облорганізація УТОГ);
- «ЗА ОРИГІНАЛЬНЕ ВТІЛЕННЯ НОМЕРУ МАЛИХ ДРАМАТИЧНИХ ФОРМ»:
- ІВАН ЛЕВІН та ВАЛЕНТИНА ЛЕВІНА (Харківська облорганізація УТОГ);
- «КРАЩИЙ ДУЕТ»:
- ІРИНА ДЛУЖИНСЬКА та АНАТОЛІЙ РИБАК (Хмельницька облорганізація УТОГ)
В І Т А Є М О !
Фото: Рита Гецко.