З 3 по 5 серпня в НВЦ УТОГ у Пущі-Водиці проходив Всеукраїнський фестиваль художньої самодіяльної творчості ветеранів УТОГ. Пропонуємо вашій увазі фоторепортаж з цієї події.

Підсумки Всеукраїнського фестивалю художньої самодіяльної творчості ветеранів УТОГ, що проходив 3-4 серпня 2017 року у Навчально-відновлювальному центрі УТОГ

За рішенням журі нагороджені дипломами у номінаціях:

  • «КРАЩА ПІСНЯ У ЖЕСТОВОМУ ВИКОНАННІ»:
  • ВАЛЕНТИНА НЕСТЕРЕНКО (Дніпропетровська обласна організація УТОГ) та ІВАН ЛЕВІН (Харківська обласна організація УТОГ);
  • «КРАЩИЙ ХОРЕОГРАФІЧНИЙ НОМЕР»:
  • ЛЮБОВ БАТОГ та КАТЕРИНА СКРИПАК (Чернігівська облорганізація УТОГ);
  • «КРАЩИЙ НОМЕР МАЛИХ ДРАМАТИЧНИХ ФОРМ»:
  • МИКОЛА МАМОТ та ЗІНАЇДА ПАВЛОВА (Сумська облорганізація УТОГ);
  • «ЗА МАЙСТЕРНІСТЬ ВИКОНАННЯ»:
  • МИХАЙЛО КОВАЛЬЧУК, ЗОЯ МАКСИМОВА, НАТАЛІЯ СЕРЕДА, ВІКТОРІЯ ЗІНЧУК, НАТАЛІЯ ГАБЗІВСЬКА (Житомирська облорганізація УТОГ);
  • «ЗА ВИКОНАВСЬКУ ОРИГІНАЛЬНІСТЬ»:
  • СВІТЛАНА ВИШНЕВСЬКА та ВАСИЛЬ ЗВАРИЧ (Київська організація УТОГ);
  • «ЗА СЦЕНІЧНУ КУЛЬТУРУ»:
  • ГАННА ГНАТІВ, ІРИНА ГОЛОВНИЧ, МАРІЯ ВОЛОШИНА (Закарпатська облорганізація УТОГ);
  • «ЗА ВТІЛЕННЯ ТА ПІДНЕСЕННЯ ПАТРІОТИЧНОЇ ТЕМИ У СЦЕНІЧНОМУ НОМЕРІ»:
  • НАТАЛІЯ КОСАРЄВА (Київська організація УТОГ);
  • «ЗА ПЛАСТИЧНУ ВИРАЗНІСТЬ»:
  • ІВАН ЯНІВ, МАРІЯ ЯЦЮК, МАРІЯ МЕЛЬНИЧУК (Івано-Франківська облорганізація УТОГ);
  • «ЗА ВИРАЗНІСТЬ ЖЕСТОВОЇ МОВИ»:
  • ІРИНА СТОМАЧЕНКО (Запорізька облорганізація УТОГ);
  • «ЗА ТЕМАТИЧНУ ЦІЛЕСПРЯМОВАНІСТЬ»:
  • ОЛЕНА МАКСІМОВУ та НАДІЯ БОСА (Вінницька облорганізація УТОГ);
  • «ЗА ВТІЛЕННЯ ТА ПІДНЕСЕННЯ ТЕМИ УКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА ГЛУХИХ»:
  • ЛІЛІЯ СОЛДАТОВА (Черкаська облорганізація УТОГ);
  • «ЗА ВТІЛЕННЯ ТА ПІДНЕСЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ТЕМИ У СЦЕНІЧНОМУ НОМЕРІ»:
  • СВІТЛАНА ЛУК’ЯНОВА (Полтавська облорганізація УТОГ);
  • «САМОМУ АКТИВНОМУ УЧАСНИКУ ФЕСТИВАЛЮ ПОВАЖНОГО ВІКУ»:
  • НАДІЯ ШМАТОВА (Волинська облорганізація УТОГ);
  • «ЗА НЕПЕРЕВЕРШЕНИЙ ОПТИМІЗМ ДО ЖИТТЯ, ТВОРЧОСТІ І КОХАННЯ»:
  • ФЕДІР ЧЕПУРНИЙ, ВІКТОР КУШАКОВ, ІРИНА КОМІСАРЧУК (Чернівецька облорганізація УТОГ);
  • «ЗА ВІДДАНІСТЬ САМОДІЯЛЬНОМУ МИСТЕЦТВУ»:
  • ПЕТРО ВОРОНКА та ІРИНА БОНДАР (Львівська облорганізація УТОГ);
  • «ЗА СЦЕНІЧНУ ВИРАЗНІСТЬ»:
  • МАРІЯ УСОВА (Одеська облорганізація УТОГ);
  • «ЗА СЦЕНІЧНЕ ВТІЛЕННЯ ХУДОЖНЬОГО НОМЕРУ »:
  • ЛЮБОВ БОБРОВА (Рівненська облорганізація УТОГ);
  • «ЗА ОРИГІНАЛЬНЕ ВТІЛЕННЯ НОМЕРУ МАЛИХ ДРАМАТИЧНИХ ФОРМ»:
  • ІВАН ЛЕВІН та ВАЛЕНТИНА ЛЕВІНА (Харківська облорганізація УТОГ);
  • «КРАЩИЙ ДУЕТ»:
  • ІРИНА ДЛУЖИНСЬКА та АНАТОЛІЙ РИБАК (Хмельницька облорганізація УТОГ)

 

В І Т А Є М О !

Фото:  Рита Гецко.