Перша декада жовтня виявилась дуже насичена на різноманітні події: ювілеї, фестивалі, конкурси. 10 жовтня в Українському Домі відбулася соціально-мистецька акція «Приречені на щастя». Програмою заходу були передбачені: творчі зустрічі, практичні семінари, майстер-класи, фотовиставки та кінопокази, під час яких висвітлювалися можливості й таланти людей з інвалідністю в Україні.
Кульмінацією проекту стало театралізоване дійство,в якому приймали участь 5 творчих колективів із різних куточків України. Зокрема, театр особливих акторів місто Рівне, Сумський обласний центр «Перлинки», театр міміки та жесту «Райдуга» Культурного центру Українського товариства глухих, народний аматорський театр «Паростки» і театральна майстерня «кАРТопля REE» з Києва.
Дружина Президента України, голова Українського культурного фонду Марина Порошенко взяла участь у заходах, присвячених проведенню соціально-мистецької акції «Приречені на щастя», учасниками якої були особи з інвалідністю. Марина Порошенко підкреслила, що «незважаючи на свою «особливість», актори дуже вміло і тонко передають свої емоції і переживання. І це ще раз підтверджує, що кожна людина цінна своїм внутрішнім потенціалом, а не зовнішніми проявами», — сказала вона.
За словами Марини Порошенко, «це вперше в історії України, коли держава через грантову підтримку стимулює сотні мистецьких ініціатив різного рівня та масштабу. І я впевнена, що таким чином ми сприяємо розвитку і популяризації національної культури».

2018-10-10_ukr_dim_2_Teatr

2018-10-10_ukr_dim_3_Teatr

2018-10-10_ukr_dim_4

2018-10-10_ukr_dim_5

2018-10-10_ukr_dim_1

 

Наталія Кутіна -художній керівник театру «Райдуга».