Дорогі друзі!
ПОЧИНАЄТЬСЯ НАБІР ДО НЕДІЛЬНОЇ ШКОЛИ ДЛЯ НЕЧУЮЧИХ ДІТОК
ПРИ СВЯТО-МИХАЙЛІВСЬКОМУ ЗОЛОТОВЕРХОМУ СОБОРІ!
(ВИКЛАДАННЯ МОВОЮ ЖЕСТІВ)
Радий поділитися з Вами гарною новиною. Ми розпочинаємо набір до навчальної групи для нечуючих діток у недільній школі при Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі. Батьки, діти яких хочуть відвідувати школу мають подати заявку за телефоном чи електронною адресою вказаною нижче. 10 листопада цього року відбудеться святковий захід з приводу її відкриття.
Святкове відкриття групи відбудеться в актовому залі Київської православної богословської академії о 13.00 год. за участі Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, керівництва Українського товариства глухих та ін.
Школа розпочне свою регулярну роботу щонеділі після Божественної літургії о 13.00 год. в приміщеннях Київської православної богословської академії. В програмі викладання основ християнського вчення на доступній і зрозумілій для діток мові жестів.
Всіх, хто запишеться до групи, чекаємо 10 листопада разом з дітками о 13.00 год. в актовій залі Київської православної богословської академії за адресою: Київ, вул. Трьохсвятительська, 6.
Дорогі батьки, будь ласка, заздалегідь записуйте своїх дітей до групи (кількість місць обмежена).
За довідкою звертатись до отця Василя Бурки
за моб.тел.: (096) 402 -54-66 або e-mail: spirit.jet@gmail.com

Парафіяльний священик Василь Бурка Свято-Миколаївського храму.