Друзі, сьогодні для мене великий день – відбулося відкриття групи для нечуючих діток в недільній школі «Чадо» при Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі. Скільки емоцій радості та щастя я побачив у очах дітей і зрозумів — наші старання недаремні, ми можемо руйнувати будь-які перепони, ставати ближчими один до одного, разом пізнавати слово Христове і зростати у християнській вірі.
Дякую усім і кожному за допомогу. Перш за все, нашому Предстоятелю – Блаженнійшому митрополиту Київському і всієї України Митрополит Епіфаній за його батьківську підтримку проекту та присутність на святі; владиці Агапіту, а також Тарас Мельник, Петро Лопатинський, Владимир Гончаренко, Oleksii Nashyvochnikov, Евдокия Зуева, Galina Burka, Антоніна Курашова.
Окремо хочу подякувати усім спонсорам свята — Іван Колодницький, Наталія Нетовкіна, Rostyslav Lebediev, пані Антоніна та пані Олена.
ДЯКУЮ ВСІМ, БО ЦЕ НАША СПІЛЬНА ПЕРЕМОГА!
Чекаємо усіх нечуючих діток і батьків щонеділі після Божественної літургії о 12.45 год. на заняттях в недільній школі.

Парафіяльний священик Василь Бурка Свято-Миколаївського храму.

 

 

 

Часто ми не замислюємося над тим, як важко дітям, які не чують, у світі людей, які чують, дітям, які для того, щоб почути, мають бачити. Проте їхня молитва – особлива, адже починається не з розсіяння, а з того, що вони у всій увазі, внутрішній зібраності, при якій можна відчути, що Бог перебуває поряд.

Сьогодні велика радість і особливий день, адже ми в нашій недільній школі «Чадо» (Мережа дитячих недільних шкіл «Чадо»), що діє при Михайлівському Золотоверхому монастирі, відкрили групу для дітей, які не чують. Цим ми руйнуємо всі перепони для їхнього навчання Слову Божому та ще раз засвідчуємо, що наша Церква відкрита для всіх. Ми хочемо, щоб усі відчували нашу любов, любов Православної Церкви України, і щоб через це почувалися в ній духовно затишно, і щоб через Церкву відчували любов нашого Бога, для Якого ми всі, незалежно від нашого віку, – діти.

Бажаю дітям Божого благословіння та успіхів у навчанні.

Митрополит Єпіфаній