РІЗДВЯНИЙ ВЕРТЕП У КУЛЬТУРНОМУ ЦЕНТРІ

24 грудня в Культурному центрі УТОГ відбувся різдвяний вертеп, який пдгтотували та провели учасники художньої самодіяльності КЦ УТОГ спільно з клубом «Ветеран».
В цей день кожен відвідувач мав змогу відчути чарівну атмосферу Різдва Христового, яка панувала не тільки на театральній сцені. Казковий Дід Мороз, ошатні ялиночки з ялинковими прикрасами, різдвяні гірлянди – все це вражало і захоплювало.
А коли фанфари сповістили про початок театрального дійства – всі затамувавши подих слідкували за грою самодіяльних акторів.
У ролі царя Ірода виступав Ростислав Чарновський, який майстерно зіграв жорстокого тирана. Старого Пастуха зіграв завідуючий костюмерною КЦ УТОГ Анатолій Зубенко. Треба сказати, що він вміє майстерно перевтілюватися в образи своїх героїв. І цього разу він «був на висоті»
Східний Мудрець – Дмитро Симонов вразив глядачів надзвичайно легкими та красивими жестами. В цей вечір він був і актором і співаком … А ще разом з ним вперше вийшов на сцену у ролі пастушка його син – Кирило Симонов. І треба сказати, що із поставленими задачами він справився добре.
А як же в такий день і без Ангела? Блискуче на мові жестів співала активна учасниця художньої самодіяльності Ксенія Олійник. Вона дійсно виступала по-ангельськи.
Василь Зварич (Йосиф) , Дар’я Березова, Наталія Косарева – наші дорогі ветерани в цей день створили дійсно казковий вертеп.
Театральне дійство закінчилося, а глядачі не поспішали розходитися…. Всім хотілося доторкнутися до головних героїв, поговорити з ними, сфотографуватися разом і тим самим продовжити це неймовірне приємне відчуття свята.

Художній керівник –Наталія Кутіна

rizdvo_v_KZ_UTOG_241219_10 rizdvo_v_KZ_UTOG_241219_9 rizdvo_v_KZ_UTOG_241219_7 rizdvo_v_KZ_UTOG_241219_8. rizdvo_v_KZ_UTOG_241219_6 rizdvo_v_KZ_UTOG_241219_3 rizdvo_v_KZ_UTOG_241219_5 rizdvo_v_KZ_UTOG_241219_4 rizdvo_v_KZ_UTOG_241219_2 rizdvo_v_KZ_UTOG_241219_1

Фото : Богдан Лукович — Чайка