«ТУРБО-ШОУ» У ЛЬВОВІ
День перший
23 лютого колектив театру міміки та жесту «Райдуга» з програмо «ТУРБО-ШОУ» приїхав до Львова.
Львів’яни — люди гостинні. Це відчулося одразу, коли ми вийшли на перон львівського вокзалу. На нашу групу з 6 чоловік вже чекав відомий в УТОГ , в минулому активний учасник художньої самодіяльності, лауреат багатьох Всеукраїнських фестивалів та конкурсів – Петро Воронко. Нині він – художній керівник Львівського обласного центру культури та дозвілля. Нас поселили в теплому, затишному гуртожитку львівського УВП.
В цей день ми Львів побачили лише через віконечко трамвайчика № 1, який віх нас 40 хвилин від вокзалу до гуртожитку. Потім була підготовка до виступу…. І , нарешті, програма театру «Райдуга» — «ТУРБО-ШОУ». За часом програма була розрахована на півтори години, але по відгукам глядачів все відбулося на одному диханні , і так швидко все закінчилося….
4 провідних актори театру : Валерій Марущак, Володимир Коваль, Юлія Іващенко та Тетяна Гикава захопили зал своєю акторською грою, майстерністю, пластичністю та виразністю. Номери театру: «Робот в ресторані», «Піаніно», «Оркестр», «Пеппі», «Лауреат» особливо вразили львів’ян. Крім того глядачі із великим задоволенням самі приймали участь у програмі театру.
Атмосфера в залі була неймовірна. Львівський глядач – він особливий. Це відчувалося у всьому. І ми надзвичайно вдячні голові Львівської обласної організації Володимиру Васильовичу та директору Львівського обласного центру культури та дозвілля Наталії Богданівні за запрошення і теплий, душевний прийом нашого колективу. Низько Вам вклоняємося.
Художній керівник театру Наталія Кутіна.

 

Фото : Олександр Кочеванов