Напередодні свята 8 Березня у Культурному центрі УТОГ відбувся святковий концерт «Чарівним! Коханим! Єдиним!»  Протягом двох  годин  наші талановиті провідні актори театру «Райдуга» : Володими Коваль, Валерій Марущак, Віталій Науменко, Ігор Малік,  Богдан Лукович-Чайка та  Григорій Гук співали, танцювали, показували сценки, пантоміми, клоунади, фокуси.   І все це для присутніх в залі жінок.

В цей день, здається жодна з жінок присутніх в КЦ не була залишена поза увагою. Вони приймали участь в сценках, монологах. Їм дарували квіти та цукерки. А деякі навіть отримали сертифікати на відвідання салонів краси на 500 гривень.

Настрій  та атмосфера в театральному залі в цей день були особливі, тому і чоловіки намагалися якомога краще показати свої номери.

В цей день свою «Душу» кращій половині людства подарував Олександр Олійник. Відбулися також прем’єри  нових пісень та хореографічної композиції  («Мамо» у виконанні І.Маліка та Г.Гука. А новий кліп на пісню В.Вакарчука  просто зірвав бурхливі оплески  залу.

Чоловічий склад театру «Райдуга» вразив і душу, і серце всіх жінок. Браво, хлопці!  Ви у нас найкращі!

Художній керівник театру Наталія Кутіна.

Фото: Рита Гецко.