Про результати участі театру міміки і жесту «Райдуга» Культурного центру УТОГ в Першому міжнародному театральному інтернет-конкурсі «Театр.NET»

 

Театр міміки і жесту «Райдуга» Культурного центру УТОГ, м. Київ, взяв участь в  Першому міжнародному театральному інтернет-конкурсі «Театр.NET», який відбувся в Україні в онлайн форматі.

Перший міжнародний театральному інтернет-конкурсі «Театр.NET» — це дистанційний конкурс театральних колективів та режисерів, який проходив в Україні з 2 квітня до 15 травня 2020 року.

Театр «Райдуга» зайняв третє місце у номінації «Аматорський театр» з виставою «Ніч невинних забав» Режисер Тетяна Гикава

Вистава «Ніч невинних забав»

У виконанні Театру міміки та жесту «Райдуга» Культурного центру УТОГ м. Київ. Режисер Тетяна Гикава

Професійна вистава, гарне вирішення і переконлива реалізація. Дуже талановита і майстерна робота. Ваші актори, що мають особливу виразність у рухах, допомогли режисерці зробити мову жестів режисерською знахідкою! Ваш театр став справжнім відкриттям. Ви створюєте художній рівень вистави і маєте свою трактовку п’єси. Вистава просякнута швейцарськими ритмами і сучасними сенсами.

Прекрасний точний вибір геніальної п’єси, яку часто беруть в роботу видатні режисери. Вистава дуже виразна та атмосферна, що надзвичайно важливо для сценічної адаптації Стріндберга. Актори на відповідальних класичних ролях виявляють серйозне сценічне мислення. Вони усвідомлюють, що це за матеріал і яка сила-силенна пристрастей супроводжує історію фрекен Юлії. Все відповідає концепції вистави і рішенню, все має хорошу якість і суть.

Дякуємо РЕЖИСЕРУ. Дякуємо АКТОРАМ. Дякуємо ХУДОЖНИКУ

та став лауреатом першого ступеня у режисерському конкурсі номінація «Аматорський театр» з виставою «Лісова пісня», режисер Володимир Гончаренко.

Коментарі експертної ради:

Вистава «Лісова пісня» Режисер Володимир Гончаренко

Особливий пріоритет театру – його гармонійне жанрове єднання: драми, хореографії, пантоміми, ілюзії, магії, клоунади, оригінального жанру та виконання пісенної творчості на художньо виразній жестовій мові. Стильно. Професійно. Талановито. Свіже режисерське рішення. Дуже цікаво, коли мова жестів стає театральним засобом вираження почуттів. Мистецький рівень вистави гарний — історія цілісна, містить точні образи, образну сценографію, пластику. У цій виставі актори говорять мовою тіла, і вона є органічною, зрозумілою та промовистою. Вистава поставлена та зіграна на високому рівні. Дякуємо всій команді і режисеру за роботу.

З ПЕРЕМОГОЮ!! УСПІХІВ!! ОРГКОМІТЕТ. «Театр.NET»

Театр нет Радуга 2020

Театр нет кутіна 2020