Заходи Культурного центру УТОГ до Міжнародного дня жестових мов та Міжнародного дня глухих.

 

 

Заходи Культурного центру УТОГ до Міжнародного дня жестових мов та Міжнародного дня глухих.

В житті кожної особи з порушеннями слуху особливе значення має 23 вересня, коли згідно Резолюціїї ООН у світі відзначється Міжнародний день жестових мов рахом з Міжнародним днем глухих, який відзначається в останню неділю вересня.
Відзначення цієї події в Культурному центрі УТОГ для спільноти глухих було справжнім подарунком в умовах тривалого вимушеного перебування вдома та заборони на зустрічі, коли кожному з нас, а особливо людям, які не чують та обмежені в отриманні інформації, зустріч з друзями, знайомими та колегами, хай і з соціальною дистанцією та дотриманням санітарних норм, але все ж стала подарунком та справжнім свтом.
Для всіх відвідувачів Культурного центру УТОГ до Міжнародного дня жестових мов та Міжнародного дня глухих 27 вересня 2020 року було підготовлено та показано низку активностей для дорослих та дітей, які було завершено святковою концертною програмою театру «Райдуга» — «Ми різні — ми єдині!». Варто зазначити, що актори вийшли на сцену вперше після тривалої і вимушеної перерви повʼязаної з карантином та вимушеною зупинкою діяльності після заборони діяльності закладів культури.
Відновлення повноцінної діяльності Культурного центру УТОГ та театру міміки і жесту «Райдуга» стало можливим завдяки проведенню інклюзивно інформаційно-культурного проекту «Нам підкоряється сцена!», що реалізовується в рамках програми «Культура в часи кризи: інституційна підтримка» за підтримки Українського культурного фонду.
Вдячні всім, хто прийшов і всім, хто залишився вдома, чекаючи на примий ефір та відеозапис. Бережіть себе та будьте здорові.
Концертна програма підготовлена театром міміки та жесту «Райдуга та колективом учасників художньої самодіяльності Культурного центру УТОГ, а також нашими маленькими учасниками можливо майбутніми акторами, з спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат №9 м. Києва.

Фото: Павло Моргунов