Відеоверсія мюзиклу театру «Райдуга» «Рейс 13-13» — версія українською мовою.

 

Театр «Райдуга» знову на сцені з виставою «Рейс 13-13»

В умовах світової пандемії SARSCOVID-19, коли від цьогорічної весни багато з нас втратили можливість мандрувати, коли ми змушені залишатися вдома аби зберегти своє здоров’я чи, навіть, життя.Коли мрії десь полетіти залишаються,для більшості з нас, нездійсненою мрією. Так хочеться якоїсь хорошої історії. Історії з пригодами, новими друзями, знайомими і незнайомими пасажирами Історії, трошки схожої на казку, але такої теплої, що мимоволі сам поринаєш у світ того, що відбувається на сцені, яка одночасно стала і чиїмось будиночком, і аеропортом і, навіть, літаком з пасажирами на борту.
Театр «Райдуга» після тривалої вимушеної перерви, завдяки підтримці  отримав можливість для відновлення свої роботи та адаптації в умовах карантину на шляху до нових форм роботи в абсолютно нових умовах, викликаних карантинними заходами в країні.
І першою, повноцінною виставою, яка була відіграна на сцені Культурного центру УТОГ стала вистава «Рейс 13-13» у дещо новому виконанні, з новими елементами та доповненнями, але з новими емоціями, за якими всі ми так скучили, та які можемо заново пережити під призмою останніх подій.
Вашій увазі пропонується перегляд вистави «Рейс 13-13» у відеозаписі.

Постановка та відеозапис вистави здійснено в межах реалізації інформаційно-культурного проекту «Нам підкоряється сцена!» ПОГ «Культурний центр Українського товариства глухих» за підтримки Українського культурного фонду в конкурсній програмі «Культура в часи кризи: Інституційна підтримка»

Трясохвости New 2020 Got Reklama HD_Ukr inet2

Адміністрація ПОГ «Культурний центр УТОГ»