Skutchinskiy

Підприємство обʼєднання громадян «Культурний центр Українського товариства глухих» в глибокій жалобі з приводу смерті Скурчинського Володимира Вікторовича —  Почесного члена УТОГ, Заслуженого працівника культури України, засновника Музею історії УТОГ, людини з активною громадською позицією, неймовірно творчої і багатогранної особистості, пропагандиста культури глухих і жестової мови. Смерть Володимира Вікторовича — втрата для рідних, близьких, для колег і друзів. Разом з ним у вічність відійшла ціла епоха, величезна кількість ідей та задумів, які Володимир Вікторович не встиг втілити у життя.

На жаль, словами важко загоїти на серці страшну рану від втрати, важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце, проте світлі спогади про цю людину, яка чесно і гідно прожила своє життя, завжди будуть сильнішими за смерть.

Володимир Вікторович Скурчинський добре знаний не лише в рідному Києві та Україні, а й далеко за їх межами, як громадський директор унікального Музею історії УТОГ і невтомний збирач його багатої колекції. Створення та ведення на громадських засадах Музею історії УТОГ – втілення Володимиром Вікторовичем  у життя мрії свого батька Віктора Сергійовича Скурчинського про створення Музею історії, де були б зібрані експонати, пов’язані з різними цікавими подіями у світі людей з порушеннями слуху.

Скурчинський В.В. — лауреат багатьох республіканських та всесоюзних фестивалів художньої самодіяльності, талановитий аматор сцени.  Незмінний ініціатор та ідейний натхненник величезної кількості заходів та подій у житті спільноти глухих. Володимир Вікторович брав активну участь у розв’язанні проблем навчання і виховання дітей з порушеннями слуху. Йому належать численні дидактичні розробки для закладів освіти для дітей з порушеннями слуху, їхніх вихованців, педагогів та батьків.

Пішла у вічність світла людина. Людина з великої літери, талановита, яскрава, справжня.

Людина живе доти, поки її пам’ятають.  Світла  пам’ять про Володимира Вікторовича вічно житиме у наших серцях.