Цієї п’ятниці, 23 липня, у рамках проєкту «Кіновернісаж просто неба» покажуть фільм «Мої думки тихі» з перекладом жестовою мовою.
«Завдяки соціальній ініціативі „Дивись, як чутно“, заснованій медіасервісом Megogo, люди з порушеннями слуху зможуть побачити найкасовіший український фільм 2020 року», — йдеться у повідомленні.

За сюжетом фільму, звукорежисеру і композитору Вадиму, аби поїхати в омріяну Канаду з «незручної» України, потрібно записати голоси закарпатських тварин. І головним супутником у новій роботі стане його мама.
«Мої думки тихі» отримав Спеціальну премію журі Міжнародного кінофестивалю в Карлових Варах, «Найкращий фільм» від національної кінопремії «Золота Дзиґа 2020», приз глядацьких симпатій Одеського кінофестивалю, премію FIPRESCI за найкращий український фільм, премію за найкращу акторську роботу (Ірма Вітовська–Ванца) та спеціальну згадку журі (Андрій Лідаговський).

Загалом стрічку у кінотеатрах переглянули 108 тисяч глядачів, а касові збори перевищили позначку в 10 мільйонів гривень.

23 липня, початок о 21:30.
Де: парк імені Тараса Шевченка, біля пам’ятника Кобзарю.
Вхід вільний.

moi dumki tixi_230721

Джерело:

https://vechirniy.kyiv.ua/news/54838/