ukrainian-cultural-foundation-hd_inet

 

Заходи Культурного центру УТОГ до Міжнародного дня жестових мов та Міжнародного дня глухих.

 

 

В житті кожної особи з порушеннями слуху особливе значення має 23 вересня, коли згідно Резолюціїї ООН у світі відзначється Міжнародний день жестових мов рахом з Міжнародним днем глухих, який відзначається в останню неділю вересня.
Відзначення цієї події в Культурному центрі УТОГ для спільноти глухих було справжнім подарунком в умовах тривалого вимушеного перебування вдома та заборони на зустрічі, коли кожному з нас, а особливо людям, які не чують та обмежені в отриманні інформації, зустріч з друзями, знайомими та колегами, хай і з соціальною дистанцією та дотриманням санітарних норм, але все ж стала подарунком та справжнім свтом.
Для всіх відвідувачів Культурного центру УТОГ до Міжнародного дня жестових мов та Міжнародного дня глухих 27 вересня 2020 року було підготовлено та показано низку активностей для дорослих та дітей, які було завершено святковою концертною програмою театру «Райдуга» — «Ми різні — ми єдині!». Варто зазначити, що актори вийшли на сцену вперше після тривалої і вимушеної перерви повʼязаної з карантином та вимушеною зупинкою діяльності після заборони діяльності закладів культури.
Відновлення повноцінної діяльності Культурного центру УТОГ та театру міміки і жесту «Райдуга» стало можливим завдяки проведенню інклюзивно інформаційно-культурного проекту «Нам підкоряється сцена!», що реалізовується в рамках програми «Культура в часи кризи: інституційна підтримка» за підтримки Українського культурного фонду.
Вдячні всім, хто прийшов і всім, хто залишився вдома, чекаючи на примий ефір та відеозапис. Бережіть себе та будьте здорові.
Концертна програма підготовлена театром міміки та жесту «Райдуга та колективом учасників художньої самодіяльності Культурного центру УТОГ, а також нашими маленькими учасниками можливо майбутніми акторами, з спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат №9 м. Києва.
Трясохвости New 2020 Got Reklama HD_Ukr inet2

Театр «Райдуга» знову на сцені з виставою «Рейс 13-13»

В умовах світової пандемії SARSCOVID-19, коли від цьогорічної весни багато з нас втратили можливість мандрувати, коли ми змушені залишатися вдома аби зберегти своє здоров’я чи, навіть, життя.Коли мрії десь полетіти залишаються,для більшості з нас, нездійсненою мрією. Так хочеться якоїсь хорошої історії. Історії з пригодами, новими друзями, знайомими і незнайомими пасажирами Історії, трошки схожої на казку, але такої теплої, що мимоволі сам поринаєш у світ того, що відбувається на сцені, яка одночасно стала і чиїмось будиночком, і аеропортом і, навіть, літаком з пасажирами на борту.
Театр «Райдуга» після тривалої вимушеної перерви, завдяки підтримці  отримав можливість для відновлення свої роботи та адаптації в умовах карантину на шляху до нових форм роботи в абсолютно нових умовах, викликаних карантинними заходами в країні.
І першою, повноцінною виставою, яка була відіграна на сцені Культурного центру УТОГ стала вистава «Рейс 13-13» у дещо новому виконанні, з новими елементами та доповненнями, але з новими емоціями, за якими всі ми так скучили, та які можемо заново пережити під призмою останніх подій.
Вашій увазі пропонується перегляд вистави «Рейс 13-13» у відеозаписі.

Постановка та відеозапис вистави здійснено в межах реалізації інформаційно-культурного проекту «Нам підкоряється сцена!» ПОГ «Культурний центр Українського товариства глухих» за підтримки Українського культурного фонду в конкурсній програмі «Культура в часи кризи: Інституційна підтримка»

 

 

Pamela_2019_A4_v3a_271120_inet

«…Стукати не треба)))» Інтрига театру за п’єсою Джона Патріка «Чоловік для Памели»

 

Вистава «…Стукати не треба)))» на сцені Культурного центру УТОГ

Культурний центр Українського товариства глухих запрошує на виставу «…Стукати не треба)))» у виконанні акторів театру «Райдуга».
Оригінальна постановка жестовою мовою, неймовірно емоційна завдяки багатогранній грі акторів, яка розкриває глибокий внутрішній світ дійових осіб, занурює глядача в атмосферу життя однієї сім’ї, відображуючи реалії суспільного життя та взаємовідносин між поколіннями.
Ви скучили за сценою та театральним мистецтвом? Хочете отримати нові емоції? Ви не вірите, що актори з порушеннями слуху можуть грати на сцені? Ви сумніваєтеся, що жестова мова може бути засобом передачі театрального мистецтва?
Тоді приходьте до нас!
27 листопада 2020 року о 18.00
Адреса: м. Київ, вул. Генерала Генадія Воробйова, 6

Довідкова інформація за тел. 0972893938
Deaf: 0996604984
Захід проводиться відповідно до рекомендацій МОЗ щодо масових заходів.
Показ вистави здійснюється в межах реалізації інформаційно-культурного проекту «Нам підкоряється сцена!» ПОГ «Культурний центр Українського товариства глухих» за підтримки Українського культурного фонду в конкурсній програмі «Культура в часи кризи: Інституційна підтримка».

Адміністрація ПОГ «Культурний центр УТОГ»

 

27 листопада 2020 року о 18.00, як і планувалося, за підтримки Українського культурного фонду (проект № 3INST21-24722)

ПОГ «Культурний центр УТОГ» разом з театром «Райдуга» вперше за тривалий період пандемії відчинив свої двері для глядача.
На сцені відігралася вистава «…Стукати не треба)))». Це неймовірне трепетне відчуття повернення до такої вже призабутої атмосфери емоцій та переживань, коли глядач співпереживає вподобаному актору/акторці, все ж сковувалося легким сумом усвідомлення, що ось знову це може повторитися не скоро… Проте, не дивлячись ні на що вистава промайнула як мить, з цілим феєрверком подій, дійових осіб, переживань, емоцій, висновків, повчань. І кожна дія, кожен вчинок героя, переживався з новими емоціями та присмаком. Актори театру повністю відіграли у стилі Райдуги, імʼя якої освячує унікальний театр. Порушення слуху та жестова мова стали окремою родзинкою, яка доповнила всю атмосферу вистави.
Закінчували виставу з легким сумом, бо так хочеться, щоб розлука була короткою і у ми всі, щоб могли дуже скоро зібратися знову – великою родиною поціновувачів культури і мистецтва глухих… До нових зустрічей. Ми Вас любимо і чекаємо. Всім здоровʼя!

 

 

 

 

2020-12-18 Nov God Kvadro_inet

Святий Миколай в гостях у KVADRO.

Святкова вистава Театру міміки та жесту «Райдуга» — «Святий Миколай в гостях у KVADRO».

Постановка та відеозапис вистави здійснено в межах реалізації інформаційно-культурного проекту «Нам підкоряється сцена!» ПОГ «Культурний центр Українського товариства глухих» за підтримки Українського культурного фонду в конкурсній програмі «Культура в часи кризи: Інституційна підтримка». Дата проведення вистави 18 грудня 2020 року.

 

 

2020-12-29 Novorichniy Reys A4 v2_inet

Святкова вистава театру міміки та жесту «Райдуга» «Новорічний рейс».

Наприкінці 2020 року 29 грудня Культурний центр УТОГ знову запросив до себе глядачів аби подарувати їм новорічний настрій, звеселити душу виступами професійних акторів, внести в похмуру буденність трошки казкового, чарівного та, навіть, трошки чуда. Коли кожен гість Культурного центру УТОГ на якийсь час опинився в атмосфері, де двері відчиняють казкові герої – учасники художньої самодіяльності, а на сцені розгорнули неповторне дійство актори театру «Райдуга» з оновленою та адаптованою виставою «Новорічний рейс», в якій дійові особи з зовсім поганого дня опинилися в новорічному аеропорту та новорічному літаку, подарувавши глядачам масу приємних вражень та емоцій.
Показ вистави здійснено в межах реалізації інформаційно-культурного проекту «Нам підкоряється сцена!» ПОГ «Культурний центр Українського товариства глухих» за підтримки Українського культурного фонду в конкурсній програмі «Культура в часи кризи: Інституційна підтримка».
Виставу поставлено жестовою мовою.
Дата проведення вистави 29 грудня 2020 року.