ukrainian-cultural-foundation-hd_inet

 

 

Трясохвостик А4 New 2020 Got Reklama HD_Ukr_ucf_inet

Театр «Райдуга» знову на сцені з виставою «Рейс 13-13»

В умовах світової пандемії SARSCOVID-19, коли від цьогорічної весни багато з нас втратили можливість мандрувати, коли ми змушені залишатися вдома аби зберегти своє здоров’я чи, навіть, життя.Коли мрії десь полетіти залишаються,для більшості з нас, нездійсненою мрією. Так хочеться якоїсь хорошої історії. Історії з пригодами, новими друзями, знайомими і незнайомими пасажирами Історії, трошки схожої на казку, але такої теплої, що мимоволі сам поринаєш у світ того, що відбувається на сцені, яка одночасно стала і чиїмось будиночком, і аеропортом і, навіть, літаком з пасажирами на борту.
Театр «Райдуга» після тривалої вимушеної перерви, завдяки підтримці  отримав можливість для відновлення свої роботи та адаптації в умовах карантину на шляху до нових форм роботи в абсолютно нових умовах, викликаних карантинними заходами в країні.
І першою, повноцінною виставою, яка була відіграна на сцені Культурного центру УТОГ стала вистава «Рейс 13-13» у дещо новому виконанні, з новими елементами та доповненнями, але з новими емоціями, за якими всі ми так скучили, та які можемо заново пережити під призмою останніх подій.
Вашій увазі пропонується перегляд вистави «Рейс 13-13» у відеозаписі.

Постановка та відеозапис вистави здійснено в межах реалізації інформаційно-культурного проекту «Нам підкоряється сцена!» ПОГ «Культурний центр Українського товариства глухих» за підтримки Українського культурного фонду в конкурсній програмі «Культура в часи кризи: Інституційна підтримка»

 

 

Pamela_2019_A4_v3a_271120_inet

«…Стукати не треба)))» Інтрига театру за п’єсою Джона Патріка «Чоловік для Памели»

 

Вистава «…Стукати не треба)))» на сцені Культурного центру УТОГ

Культурний центр Українського товариства глухих запрошує на виставу «…Стукати не треба)))» у виконанні акторів театру «Райдуга».
Оригінальна постановка жестовою мовою, неймовірно емоційна завдяки багатогранній грі акторів, яка розкриває глибокий внутрішній світ дійових осіб, занурює глядача в атмосферу життя однієї сім’ї, відображуючи реалії суспільного життя та взаємовідносин між поколіннями.
Ви скучили за сценою та театральним мистецтвом? Хочете отримати нові емоції? Ви не вірите, що актори з порушеннями слуху можуть грати на сцені? Ви сумніваєтеся, що жестова мова може бути засобом передачі театрального мистецтва?
Тоді приходьте до нас!
27 листопада 2020 року о 18.00
Адреса: м. Київ, вул. Генерала Генадія Воробйова, 6
Вартість квитків: 50 грн.
Для глядачів з дитиною з окремим місцем — 80 грн.
Кількість місць обмежена!
Довідкова інформація за тел. 0972893938
Deaf: 0996604984
Захід проводиться відповідно до рекомендацій МОЗ щодо масових заходів.
Показ вистави здійснюється в межах реалізації інформаційно-культурного проекту «Нам підкоряється сцена!» ПОГ «Культурний центр Українського товариства глухих» за підтримки Українського культурного фонду в конкурсній програмі «Культура в часи кризи: Інституційна підтримка».

Адміністрація ПОГ «Культурний центр УТОГ»